Chwalić się każdy lubi:) Zachęcam do przeczytania dowcipu, o Amerykańskim farmerze, który chwali się naszemu rolnikowi.
Amerykański farmer chwali się:
-wiesz co Polak, jak wsiadam do swojego samochodu rano, to do wieczora do końca farmy nie dojadę.
Nasz rodak na to odpowiada:
-Ja też mam taki samochód.
:) Podobał się Wam ten żart? :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz