środa, 22 stycznia 2014

Po ślubie

Ja to często bywa spotyka się dwóch kumpli po latach. Jeden z nich dowiaduje się , że kolega się ożenił i zaskoczeniem pyta:
-byłeś takim zatwardziałym przeciwnikiem małżeństwa a jednak się ożeniłeś.
-wiesz bo nie smakowało mi jedzenie ze stołówki
-a teraz?
-Teraz już mi smakuje.

Cóż nie zawsze w małżeństwie jest tak, że żona gotuje pyszne obiadki:) w tym żarcie, chyba jest dużo prawdy:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz