niedziela, 2 marca 2014

Zrozumieć płeć piękną

Tutaj musimy sobie odpowiedzieć na pytanie. Czy mężczyzna może zrozumieć kobietę? Pewnie wiele osób odpowie że nie, chyba że blisko jest dziewczyna czy żona:) Wtedy na pewno mamy inny punkt widzenia, gdy przy nas stoi płeć piękna. Zobaczcie dialog chłopaka i dziewczyny:
Chłopak zwraca się do swojej dziewczyny:
-Obraziłaś się?
-Nie
-Bardzo?
-Tak

ileż drogie Panie i drodzy Panowie jest w tym prawdy życiowej. W tym krótkim dialogu jest zawarta spora różnica między kobietą a mężczyzną:)