niedziela, 25 listopada 2012
Kim jestem?
Każdy zadaje sobie pytanie kim jestem? ale takie dylematy jak ma blondynka z tego żartu to chyba nie mamy:)
Blondynka skarży się koleżance:
- Wyobraź sobie, moja siostra urodziła dziecko i nie napisała mi czy dziewczynkę, czy chłopca. Teraz nie wiem, czy jestem ciocią czy wujkiem....
podobał Wam się ten dowcip? :D
Przeszkoda
Życie blondynki nie jest łatwe, nawet taka czynność jak jazda samochodem może dostarczyć dużo wrażeń i problemów, no bo np. takie drzewa...ale przeczytajcie sami ten dowcip :)
Blondynka wraca roztrzęsiona do domu i mówi do swojego chłopaka:
- W ogóle nie da się jeździć po tym mieście! Skręcam w lewo - drzewo, zawracam - drzewo, wszędzie drzewo. Naciskam hamulec, próbuję cofnąć, odwracam się - drzewo...
- Spokojnie kochanie, to tylko choinka zapachowa.
Blondynka wraca roztrzęsiona do domu i mówi do swojego chłopaka:
- W ogóle nie da się jeździć po tym mieście! Skręcam w lewo - drzewo, zawracam - drzewo, wszędzie drzewo. Naciskam hamulec, próbuję cofnąć, odwracam się - drzewo...
- Spokojnie kochanie, to tylko choinka zapachowa.
Formalność
Dowcip formalny:)
Młody mężczyzna mówi do ojca własnej dziewczyny:
- Wiem, że to tylko zwykła formalność, ale chciałbym prosić o rękę pańskiej córki.
- Kto ci kurna powiedział, że to jest tylko zwykła formalność?
- Ginekolog.
Nie ma wątpliwości na takie argumenty to tylko formalność takie pytanie.
Młody mężczyzna mówi do ojca własnej dziewczyny:
- Wiem, że to tylko zwykła formalność, ale chciałbym prosić o rękę pańskiej córki.
- Kto ci kurna powiedział, że to jest tylko zwykła formalność?
- Ginekolog.
Nie ma wątpliwości na takie argumenty to tylko formalność takie pytanie.
Blog z Uśmiechem
Na tym blogu chce by gościł...........Uśmiech
Mam nadzieję, że publikowane tutaj żarty, dowcipy, zabawne teksty będą Wam się powodować
Pozdrawiam Serdecznie
Subskrybuj:
Posty (Atom)