niedziela, 25 listopada 2012

Kim jestem?


Każdy zadaje sobie pytanie kim jestem? ale takie dylematy jak ma blondynka z tego żartu to chyba nie mamy:)

Blondynka skarży się koleżance:
- Wyobraź sobie, moja siostra urodziła dziecko i nie napisała mi czy dziewczynkę, czy chłopca. Teraz nie wiem, czy jestem ciocią czy wujkiem....




podobał Wam się ten dowcip? :D

Przeszkoda

Życie blondynki nie jest łatwe, nawet taka czynność jak jazda samochodem może dostarczyć dużo wrażeń i problemów, no bo np. takie drzewa...ale przeczytajcie sami ten dowcip :)

Blondynka wraca roztrzęsiona do domu i mówi do swojego chłopaka:
- W ogóle nie da się jeździć po tym mieście! Skręcam w lewo - drzewo, zawracam - drzewo, wszędzie drzewo. Naciskam hamulec, próbuję cofnąć, odwracam się - drzewo...
- Spokojnie kochanie, to tylko choinka zapachowa.

Formalność

Dowcip formalny:)

Młody mężczyzna mówi do ojca własnej dziewczyny:
 - Wiem, że to tylko zwykła formalność, ale chciałbym prosić o rękę pańskiej córki.
 - Kto ci kurna powiedział, że to jest tylko zwykła formalność?
 - Ginekolog.

Nie ma wątpliwości na takie argumenty to tylko formalność takie pytanie.

Blog z Uśmiechem

Na tym blogu chce by gościł...........Uśmiech 
Mam nadzieję, że publikowane tutaj żarty, dowcipy, zabawne teksty będą Wam się powodować
Pozdrawiam Serdecznie