Przychodzi baba do lekarza...zaczyna się klasycznie;)
Lekarz się pyta w czym może pomóc, co się stało?
-Panie doktorze, straszna rzecz zjadłam pizze z opakowaniem, czy ja umrę?
-No cóż droga pani, wszyscy umrą...
Lekarz nie zdołał dalej kontynuować a kobieta już z przerażeniem mówi:
-O Boże co ja narobiłam
:) mam nadzieję, że podobają się Wam dowcipy, które tutaj dodaje do tego bloga. Żarty,które umieszczam, zawsze sprawdzam na sobie;)
sobota, 30 listopada 2013
Smutny mężczyzna
Tym razem dowcip o smutnym mężczyźnie.
Kolega widzi, że jego przyjaciel jest smutny, chcąc dowiedzieć się dlaczego się tak smuci:
-Stary, co taki smutny jesteś?
-wiesz, będę ojcem
-Ależ, to nie jest powód do radości, przecież to świetna wiadomość
-No, niby świetna wiadomość tylko nie wiem jak to powiedzieć swojej żonie.
Kolega widzi, że jego przyjaciel jest smutny, chcąc dowiedzieć się dlaczego się tak smuci:
-Stary, co taki smutny jesteś?
-wiesz, będę ojcem
-Ależ, to nie jest powód do radości, przecież to świetna wiadomość
-No, niby świetna wiadomość tylko nie wiem jak to powiedzieć swojej żonie.
niedziela, 23 czerwca 2013
Ankieta
W pewnej firmie nie ważne co robiącej, nie ważne czym się zajmującej, zrobiono ankietę na walentynki. Rozmawia dwóch kumpli
-Słuchaj stary u nas firmie mieliśmy ankietę i wiesz co się okazało?
-No co, gadaj
-Okazało się że jestem tam najbardziej pożądanym facetem
-To stary gratulacje pewnie się cieszysz?
-No nie bardzo, jest taki problem że u nas firmie pracują sami faceci.
wtorek, 29 stycznia 2013
Dziewczyna jak marzenie
Kolejny dowcip komputerowy:)
Rozmawia dwóch maniaków komputerów
- Co byś zrobił jakbyś niespodziewanie zobaczył super dziewczynę?
- Natychmiast bym ją ściągnął z sieci i zapisał na dysku.
:D chyba w tym dowcipie jest dużo prawdy:) Dlatego czasami warto wyjść do ludzi by uniknąć takiej sytuacji:)
Rozmawia dwóch maniaków komputerów
- Co byś zrobił jakbyś niespodziewanie zobaczył super dziewczynę?
- Natychmiast bym ją ściągnął z sieci i zapisał na dysku.
:D chyba w tym dowcipie jest dużo prawdy:) Dlatego czasami warto wyjść do ludzi by uniknąć takiej sytuacji:)
Użytkownik komputera
Poniżej możecie przeczytać definicje użytkownika komputera
Zestresowana istota zazwyczaj rodzaju żeńskiego która wykonuje swoja prace przy
oślepiającym oczy monitorze wykorzystując do tego bezużyteczne programy, niezrozumiale
podręczniki i niedostosowane urządzenia peryferyjne.
I jak zgadzacie się ? :)
Zestresowana istota zazwyczaj rodzaju żeńskiego która wykonuje swoja prace przy
oślepiającym oczy monitorze wykorzystując do tego bezużyteczne programy, niezrozumiale
podręczniki i niedostosowane urządzenia peryferyjne.
I jak zgadzacie się ? :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)