sobota, 30 listopada 2013

Co ja zrobiłam

Przychodzi baba do lekarza...zaczyna się klasycznie;)
Lekarz się pyta w czym może pomóc, co się stało?
-Panie doktorze, straszna rzecz zjadłam pizze z opakowaniem, czy ja umrę?
-No cóż droga pani, wszyscy umrą...
Lekarz nie zdołał dalej kontynuować a kobieta już z przerażeniem mówi:
-O Boże co ja narobiłam

:) mam nadzieję, że podobają się Wam dowcipy, które tutaj dodaje do tego bloga. Żarty,które umieszczam, zawsze sprawdzam na sobie;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz