Kolejny dowcip komputerowy:)
Rozmawia dwóch maniaków komputerów
- Co byś zrobił jakbyś niespodziewanie zobaczył super dziewczynę?
- Natychmiast bym ją ściągnął z sieci i zapisał na dysku.
:D chyba w tym dowcipie jest dużo prawdy:) Dlatego czasami warto wyjść do ludzi by uniknąć takiej sytuacji:)
wtorek, 29 stycznia 2013
Użytkownik komputera
Poniżej możecie przeczytać definicje użytkownika komputera
Zestresowana istota zazwyczaj rodzaju żeńskiego która wykonuje swoja prace przy
oślepiającym oczy monitorze wykorzystując do tego bezużyteczne programy, niezrozumiale
podręczniki i niedostosowane urządzenia peryferyjne.
I jak zgadzacie się ? :)
Zestresowana istota zazwyczaj rodzaju żeńskiego która wykonuje swoja prace przy
oślepiającym oczy monitorze wykorzystując do tego bezużyteczne programy, niezrozumiale
podręczniki i niedostosowane urządzenia peryferyjne.
I jak zgadzacie się ? :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)