wtorek, 29 stycznia 2013

Dziewczyna jak marzenie

Kolejny dowcip komputerowy:)

Rozmawia dwóch maniaków komputerów
- Co byś zrobił jakbyś niespodziewanie zobaczył super dziewczynę?
- Natychmiast bym ją ściągnął z sieci i zapisał na dysku.

:D chyba w tym dowcipie jest dużo prawdy:) Dlatego czasami warto wyjść do ludzi by uniknąć takiej sytuacji:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz