Kolejny dowcip komputerowy:)
Rozmawia dwóch maniaków komputerów
- Co byś zrobił jakbyś niespodziewanie zobaczył super dziewczynę?
- Natychmiast bym ją ściągnął z sieci i zapisał na dysku.
:D chyba w tym dowcipie jest dużo prawdy:) Dlatego czasami warto wyjść do ludzi by uniknąć takiej sytuacji:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz