Każdy zadaje sobie pytanie kim jestem? ale takie dylematy jak ma blondynka z tego
żartu to chyba nie mamy:)
Blondynka skarży się koleżance:
- Wyobraź sobie, moja siostra urodziła dziecko i nie napisała mi czy
dziewczynkę, czy chłopca. Teraz nie wiem, czy jestem ciocią czy
wujkiem....
podobał Wam się ten dowcip? :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz