niedziela, 25 listopada 2012

Kim jestem?


Każdy zadaje sobie pytanie kim jestem? ale takie dylematy jak ma blondynka z tego żartu to chyba nie mamy:)

Blondynka skarży się koleżance:
- Wyobraź sobie, moja siostra urodziła dziecko i nie napisała mi czy dziewczynkę, czy chłopca. Teraz nie wiem, czy jestem ciocią czy wujkiem....




podobał Wam się ten dowcip? :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz