czwartek, 23 stycznia 2014

Na drodze

Podczas podróży możemy spotkać wielu ciekawych ludzi. Choćby jakiegoś ludzika czerwonego, lub zielonego a jest jeszcze niebieski.
Jedzie kierowca ciężarówki i widzi zielonego ludzika:
- Czemu stoisz na ulicy?
- Jestem bardzo głodny i jestem pedałem.
Dał mu kanapkę i pojechał dalej.
Spotyka czerwonego ludzika:
- Czemu stoisz na ulicy?
- Chce mi się pić i jestem pedałem.
Dał mu picie i pojechał dalej.
Widzi niebieskiego ludzika.
Wkurzony wysiada i pyta:
- A ty pedale czego chcesz?
- Prawo jazdy i dowód rejestracyjny, proszę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz